fbpx
Ózongenerátor vélemények

“Egy hosszú munkanap után sültkrumplit sütöttem otthon és közben sajnos elaludtam a TV előtt. Mire felébredtem a lakásban tömény füst állt az égett olajtól, de szerencsére nem történt nagyobb baj. Egy hét folyamatos szellőztetés után is nehéz volt megmaradni a lakásban, az égett olajszagot mindenhol lehetett érezni. Már azt gondoltam cserélhetem le a bútorokat és meszeltethetem ki a lakást, amikor egy barátom tanácsára beszereztem az ózongenerátort, amivel pár órás kezelés után teljesen sikerült megszüntetni a szagot. A hatékonyságán magam is meglepődtem.”

Ózongenerátor vélemények

“Párommal kisbabát vártunk, amikor először olvastam az ózonos kezelésről, mivel fontosnak éreztük, hogy az újszülöttet olyan környezetbe hozhassuk haza, ami garantáltan mentes lesz a kórokozóktól, így úgy döntöttem vásárolunk egy ózongenerátort. Nem vagyunk hívei a vegyszereknek, így az is fontos szempont volt, hogy így vegyszermentesen tudunk fertőtleníteni. Kb. két hetente csinálunk egy kezelést a lakáson és nem mellesleg a légúti allergiás tünetei is enyhültek a páromnak. Az autót is már kétszer kiózonoztam, amit szervizekben kb. 8000 Ft-ért csinálnak meg a környéken.

1 2